Techninė pagalba kelyje - Traliukas Kaune - Tralas Kaunas

Techninė pagalba kelyje

Sugedo automobilis ar įvyko auto įvykis? Skambinkite dabar – vykstame nedelsiant! Techninė pagalba kelyje, traliukas Kaune ir Kauno rajone.

“Turbo Tralas” privalumai

  • Ilga platforma – paimsime “ilgą” aumobilį
  • Hidraulinė platforma – pavešime sunkų automobilį
  • Galinga gervė – ištrauksime iš griovio ar sulūžusiai ratais
  • Dviguba kabina – parvešime ir Jūsų keleivius
  • Bendradarbiaujame su patikimais ir sąžiningais autoservisais – galime sugędusį automobilį pristatyti tiesiai į patyrusių meistrų rankas.

 

Mūsų patikimas ir greitas traliukas Kaune pasiruošęs Jums padėti visą parą, septynias dienas per savaitę. Dirbame savaitgaliais ir švenčių dienomis. Mūsų tralas gali lengvai pavežti automobilį kurio svoris yra iki 3-jų tonų. Taip pat transportuojame lengvąją statybinę techniką tokią kaip “Bobcat” ekskavatoriukas, žirklinis keltuviukas ir pan. Šis traliukas turi dvigubą kabiną ir gali vežti iki 5-kių keleivių. Tad nesvarbu, ar bėda Jus ištiko Kaune, ar už Kauno ribų, traliukas pargabens ne tik Jūsų automobilį, bet ir visą ekipažą.

Mūsų teikiamos paslaugos neapsiriboja vien tik technine pagalba kelyje, mes taip pat teikiame ir automobilių pervežimo paslaugas. Vežame automobilius iš Kauno į Vilnių ir atvirkščiai. Taip pat gabename automobilius iš Klaipėdos Uosto į Kauną, arba į Jūsų nurodytą vietovę. Traliukas Kaune pasiruošęs Jums padėti!

Traliukas Kaune

Kadangi traliuko paslaugos Kaune ir kituose mūsų šalies miestuose šiandien yra labai populiarios, rinkoje taip pat yra ir labai daug tokias paslaugas teikiančių specialistų. Bet jei norite didžiausio įmanomo operatyvumo ir greičio, visiškai suprantama, kad reikia orientuotis į tokių paslaugų teikėjus, kurie veikia jūsų mieste. Taigi, jei jūsų automobilis buvo eksploatuojamas Kaune ar už jo ribų, ir, staiga sugedo, jums bus reikalingas traliukas Kaune.

Mūsų traliuko paslaugomis kasdien pasinaudoja dauguma vairuotojų, kuriems netikėtai tenka susidurti su savo transporto priemonių gedimais. Todėl visiškai natūralu, kad ir tokių paslaugų teikėjų pasiūla yra labai didelė ir Jums bet kurią akimirką gali būti reikalingas mūsų traliukas Kaune. Nesvarbu esate Kaune ar už jo ribų,  budintis traliukas Kaune pasiruošęs atvykti ir Jums nedelsiant padėti!

Sekite mūsų naujienas facebook’e!