Techninė pagalba kelyje - Traliukas Kaune - Tralas Kaunas

Techninė pagalba kelyje

Sugedo automobilis ar įvyko auto įvykis? Skambinkite dabar – vykstame nedelsiant! Techninė pagalba kelyje, traliukas Kaune ir Kauno rajone.

„Turbo Tralas“ privalumai

 • Ilga platforma – paimsime „ilgą“ aumobilį
 • Hidraulinė platforma – pavešime sunkų automobilį
 • Galinga gervė – ištrauksime iš griovio ar sulūžusiai ratais
 • Dviguba kabina – parvešime ir Jūsų keleivius
 • Bendradarbiaujame su patikimais ir sąžiningais autoservisais – galime sugędusį automobilį pristatyti tiesiai į patyrusių meistrų rankas.

 

Mūsų patikimas ir greitas traliukas Kaune pasiruošęs Jums padėti visą parą, septynias dienas per savaitę. Dirbame savaitgaliais ir švenčių dienomis. Mūsų tralas gali lengvai pavežti automobilį kurio svoris yra iki 3-jų tonų. Taip pat transportuojame lengvąją statybinę techniką tokią kaip „Bobcat“ ekskavatoriukas, žirklinis keltuviukas ir pan. Šis traliukas turi dvigubą kabiną ir gali vežti iki 5-kių keleivių. Tad nesvarbu, ar bėda Jus ištiko Kaune, ar už Kauno ribų, traliukas pargabens ne tik Jūsų automobilį, bet ir visą ekipažą.

Mūsų teikiamos paslaugos neapsiriboja vien tik technine pagalba kelyje, mes taip pat teikiame ir automobilių pervežimo paslaugas. Vežame automobilius iš Kauno į Vilnių ir atvirkščiai. Taip pat gabename automobilius iš Klaipėdos Uosto į Kauną, arba į Jūsų nurodytą vietovę. Traliukas Kaune pasiruošęs Jums padėti!

Traliukas Kaune

Kadangi traliuko paslaugos Kaune ir kituose mūsų šalies miestuose šiandien yra labai populiarios, rinkoje taip pat yra ir labai daug tokias paslaugas teikiančių specialistų. Bet jei norite didžiausio įmanomo operatyvumo ir greičio, visiškai suprantama, kad reikia orientuotis į tokių paslaugų teikėjus, kurie veikia jūsų mieste. Taigi, jei jūsų automobilis buvo eksploatuojamas Kaune ar už jo ribų, ir, staiga sugedo, jums bus reikalingas traliukas Kaune.

Mūsų traliuko paslaugomis kasdien pasinaudoja dauguma vairuotojų, kuriems netikėtai tenka susidurti su savo transporto priemonių gedimais. Todėl visiškai natūralu, kad ir tokių paslaugų teikėjų pasiūla yra labai didelė ir Jums bet kurią akimirką gali būti reikalingas mūsų traliukas Kaune. Nesvarbu esate Kaune ar už jo ribų,  budintis traliukas Kaune pasiruošęs atvykti ir Jums nedelsiant padėti!

Sekite mūsų naujienas facebook’e!

Techninė pagalba kelyje

 • Traliukas Kaune, kuris padeda nutikus bėdai

  Jei mūsų automobilis staiga užgęsta ar mes imame girdėti labai bauginančius jo skleidžiamus garsus, kurie verčia mus sustoti ir išjungti variklį, turime nedelsdami ieškoti efektyviausių sprendimų, kurie padėtų išvengti eismo sutrikdymo ir kitų papildomų sunkumų. Šiuo atveju tai neabejotinai yra techninė pagalba kelyje, kurią siūlo traliukas Kaune. Traliukas Kaune – populiarumas tikrai didelis Kadangi traliuko paslaugos Kaune ir kituose mūsų šalies miestuose šiandien yra labai populiarios, rinkoje taip pat yra ir labai daug tokias paslaugas teikiančių specialistų. Vieni jų paslaugas siūlo tik konkrečiuose Lietuvos miestuose ir jų apylinkėse, o kiti šias paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Kaip bebūtų, jei norima didžiausio įmanomo operatyvumo, visiškai suprantama, kad reikia orientuotis į tokių paslaugų teikėjus, kurie veikia jūsų mieste. Taigi, jei jūsų automobilis buvo eksploatuojamas Kaune ir staiga sugedo, jums bus reikalingas traliukas Kaune. Didelis techninės pagalbos kelyje populiarumas užtikrina, kad net ir patiems išrankiausiems vartotojams neteks susidurti su papildomais sunkumais renkantis šios srities specialistus. Todėl nėra svarbu, kokie bebūtų jūsų pagrindiniai keliami reikalavimai, interneto pagalba galite nesunkiai surasti traliuko paslaugas teikiančias bendroves ar pavienius fizinius asmenis. Tiesiog paieškos sistemoje suveskite – traliukas Kaune. Kas svarbu, kai ieškomas traliukas Kaune ar kitame mieste Jei jums reikalingos techninės pagalbos kelyje paslaugos Kaune ar bet kuriame …Skaityti daugiau.
 • Traliukas Kaune, kai jo labiausiai reikia

  Ne kiekviena transporto priemonė yra techniškai tvarkinga. Lygiai taip pat ne kiekvienam automobiliui pavyksta išvengti techninių gedimų kelyje, nepaisant to, kaip kruopščiai savininkas galėtų juo rūpintis. Todėl jei netikėtai kelyje tenka susidurti su techniniais gedimais, būna reikalinga techninė pagalba kelyje. Todėl jei svarstote, kaip šiandien galima lengviau surasti šių paslaugų teikėjus, vertėtų pasinaudoti keliais praktiškais patarimais. Traliukas Kaune – kaip lengviausia surasti? Jei susiduriame su sunkumais kelyje Kaune ir nepajėgiame jų išspręsti patys, tuomet reikia nedelsiant pasinaudoti internetine paieškos sistema. Šiandien tai yra pats operatyviausias informacijos paieškos būdas, kuris suteikia galimybę atitinkamų paslaugų teikėjus surasti vos per kelias akimirkas. Traliukas Kaune – lengvai randamas internete Jei norite sklandesnio šių paslaugų teikėjų pasirinkimo, paieškoje galite pateikti atitinkamą užklausą. Jei gyvenate Kaune ar tiesiog su savo automobilio techniniais gedimais susidūrėte šiame mieste, galite pasinaudoti „traliukas Kaune“, „tralas Kaunas“ ar bet kuria kita su šiomis paslaugomis susijusia raktine fraze. Traliukas Kaune – efektyvus pasirinkimas Kuomet rinksitės iš šių paslaugų teikėjų, minėto sprendimo pagalba jūs galėsite sukonkretinti savo paiešką ir išvengti bereikalingo laiko švaistymo. Tokiu atveju jūs rinksitės tik iš tų specialistų internetinių tinklalapių, kuriuose yra pristatomos techninės pagalbos kelyje paslaugos, teikiamos būtent Kaune. Žinoma, tokių paslaugų teikėjų pasirinkimas labai tiesiogiai priklauso nuo to, …Skaityti daugiau.
 • Traliukas Kaune – jūsų sugedusio automobilio kelyje sprendimas

  Kai su savo automobilio techniniais gedimais susiduriame viduryje kelio ir tai mums būna visiškai netikėta, labai dažnai puolame į paniką ir priimame labai neefektyvius ir neteisingus sprendimus. Tačiau tokiose situacijose reikia išlikti ramiems ir elgtis apgalvotai. Automobilio techniniai gedimai nėra pasaulio pabaiga. Tai yra išsprendžiama situacija – ir ypač šiuolaikiniame pasaulyje, kai yra tiek daug įvairių sprendimų, kuriuos galima lengvai pasitelkti. O vienas iš jų neabejotinai yra techninė pagalba kelyje. Be abejo, daugeliui vairuotojų pirmoji į galvą šaunanti mintis tokiais atvejais būna kreipimasis į savo draugus ar šeimos narius, kurie galėtų atvykti ir pagelbėti sprendžiant tokią nemalonią situaciją. Tačiau reikia suprasti, kad mums artimi žmonės tuo metu gali būti užimti arba tiesiog neturėti jokių galimybių išspręsti tokias problemas. Todėl kur kas efektyviau nedelsiant susisiekti su šios srities specialistais, kuriems techninės pagalbos suteikiamas kelyje yra kasdienybė. Tokių paslaugų teikėjų pasirinkimas šiandien tampa lengvesnis, jei ir pasinaudojama internetu. Todėl nepaisant to, kuriame mieste jums prireikė traliuko paslaugos, galite nesunkiai surasti ir tokiųpaslaugų teikėjus. Pavyzdžiui, jei jums yra reikalingas tralas Kaune, suformuokite užklausą internetinėje paieškoje ir galėsite greitai surasti specialistus, kurie teikia šias paslaugas Kauno mieste ir Kauno rajone. Tokiu atveju traliuko paslaugos Kaune jums galės būti suteiktos kur kas operatyviau nei tuo …Skaityti daugiau.
 • Techninė pagalba kelyje – operatyvus ir efektyvus sprendimas

  Nei vienas vairuotojas nėra apsaugotas nuo savo transporto priemonės techninių gedimų, kurios gali užklupti visiškai netikėtai ir nelauktai. Kartais su transporto priemonių gedimais mes susiduriame viduryje kelio, kur iš pirmo žvilgsnio nėra jokios galimybės sulaukti pagalbos iš aplinkinių. Tokiais atvejais labai svarbu nepasimesti ir į tokią susidariusią nemalonią situaciją reaguoti kaip įmanoma operatyviau, kreipiantis į techninės pagalbos kelyje paslaugų teikėjus. Žinoma, tikrai ne kiekvienas vairuotojas su savimi visuomet turi techninės pagalbos kelyje specialistų kontaktinius duomenis, kuriais prireikus galėtų nedelsiant pasinaudoti. Todėl jei jūs taip pat susidūrę su tokiais sunkumais ir net nenutuokiate į ką galėtumėte kreiptis, nepamirškite, kad traliuko paslaugos gali būti pasirinktos pasinaudojus internetu. Internetinės paieškos pagalba galima labai operatyviai surasti šių paslaugų teikėjus. Pavyzdžiui, jei jūsų automobilis sugedo laikinojoje sostinėje ir jums reikalingas traliukas Kaune, galite pateikti internetinę užklausą, atitinkančią jūsų situaciją, tarkime „technine pagalba kelyje Kaunas“, „tralas Kaunas“ ar kt. To visiškai pakanka, kad galėtumėte per keletą sekundžių surasti Kaune veikiančius techninės pagalbos kelyje paslaugų teikėjus. Suprantama, kad šios paslaugos yra labai paklausios ir jomis kasdien pasinaudoja šimtai vairuotojų, todėl neturėtumėte nustebti, jei šių paslaugų teikėjai pasižymės nemenku užimtumu. Kita vertus, tai tikrai nereiškia, kad jums bus sudėtinga surasti specialistus, kurie jums galėtų operatyviai pagelbėti, kaip įmanoma …Skaityti daugiau.
 • Praktiški patarimai, kaip pasirinkti techninės pagalbos kelyje paslaugų teikėjus

  Transporto priemonių spūstys, neatsargūs vairuotojai, patirties trūkumas kelyje, prastos oro sąlygos, skubėjimas, neatidumas, prasta transporto priemonių techninė būklė ir daugybė kitų veiksnių kasdien nulemia begalę autoįvykių. Jau nekalbant apie tai, kad vairuotojai taip pat labai dažnai kelyje susiduria su įvairiais techniniais gedimais, dėl kurių jie yra priversti sustoti ir ieškoti būdų, kaip galėtų tokias nemalonias situacijas išspręsti. Tačiau, laimei, visais šiais atvejais gali pagelbėti techninė pagalba kelyje (arba kitaip dar vadinamos – traliuko paslaugos). Tuo tarpu, jei jums dar niekuomet nebuvo tekę pasinaudoti techninės pagalbos kelyje paslaugomis ir patekus į autoįvykį ar susidūrus su techniniais gedimais jūs nežinote, į ką galėtumėte kreiptis, pasinaudokite keliais paprastais, tačiau labai naudingais patarimais. Techninė pagalba kelyje – kaip surasti šios srities specialistus Visų pirma, jei norite, kad techninės pagalbos kelyje paslaugos jums būtų suteiktos kuo operatyviau, turėtumėte pasitelkę internetinę paiešką ieškoti būtent tų paslaugų teikėjų, kurie veikia jūsų mieste. Pavyzdžiui, jei su nemalonumais kelyje jums teko susidurti laikinojoje sostinėje ar jos apylinkėse, jums efektyviausiai ir greičiausiai pasitarnautų traliuko paslaugos Kaune, todėl internetinėje paieškoje pateikę „technine pagalba kelyje Kaunas“, „tralas Kaune“ ar bet kurią kitą susijusią frazę, galėsite sukonkretinti savo paiešką, nes rinksitės tik iš tų specialistų, kurie jūsų atliekamos paieškos metu yra Kauno mieste. …Skaityti daugiau.
 • Profesionalios traliuko paslaugos Kaune – kodėl verta?

  Net jei eksploatuojame naują ir iš pirmo žvilgsnio techniškai tvarkingą transporto priemonę, mes niekuomet nesame apsaugoti nuo kelyje patiriamų sunkumų. Važiuodami savo automobiliu mes galime netikėtai įvažiuoti į didžiulę duobę, tokiu būdu sugadindami ratus ar pažeisdami važiuoklę, taip pat galime patekti į autoįvykį, susidurti su išsekusio akumuliatoriaus ar staiga sugedusio variklio problema ir kt. Bėdų, su kuriomis gali susidurti kiekvieno iš mūsų automobilis, yra daugybė. Todėl susiduriant su tokiais sunkumais, būtina kreiptis į techninės pagalbos kelyje paslaugų teikėjus. Taigi, pateikiame jums keletą priežasčių, kodėl minėtose situacijose naudinga susisiekti su šios srities specialistais. Traliukas Kaune – priežastys pasirinkti šias paslaugas  DIDELIS OPERATYVUMAS. Techninės pagalbos kelyje paslaugų teikėjai visuomet siekia užtikrinti kuo operatyvesnes ir sklandesnes savo siūlomas paslaugas. Šios srities specialistai puikiai supranta, kaip svarbu kliento nurodytoje vietoje atsidurti per kuo trumpesnį laiką, padedant išspręsti vairuotojams kelyje iškylančias problemas.  PROFESIONALUS APTARNAVIMAS. Jei kreipiatės į ilgametę patirtį šioje rinkoje turinčius specialistus, jūs turite galimybę sulaukti labai profesionalaus ir kokybiško aptarnavimo. Tereikia susisiekti su pasirinktais techninės pagalbos kelyje specialistais jums patogiu būdu ir galėsite akimirksniu suprasti, ar konkretus šių paslaugų teikėjas vertina savo klientus ir gali užtikrinti profesionalų aptarnavimą.  TINKAMA TECHNIKA. Techninės pagalbos kelyje specialistai visuomet savo darbo metu naudoja tinkamą …Skaityti daugiau.
 • Techninė pagalba kelyje įvykus autoįvykiui

  Savo transporto priemone kasdien išriedėdami į gatves, mes niekuomet negalime žinoti su kokiais sunkumais mums teks susidurti kelyje. Transporto priemonių skaičius mūsų šalies gatvėse auga su kiekvienais metais. Didėjant automobilių ir vairuotojų skaičiui, transporto priemonių eksploatavimas tampa vis sudėtingesnis ir gerokai labiau komplikuotas. Nors kiekvienas vairuotojas, kelyje eksploatuojantis savo automobilį, privalo jausti atsakomybę tiek už save, tiek ir už kitus eismo dalyvius, deja, bet kartais nutinka įvairių netikėtumų ir netgi labai kraupių autoįvykių, kuriuose nukenčia ne tik transporto priemonės, tačiau ir eismo dalyviai. Tačiau susidūrus su tokiais sunkumais kelyje, juos būtina išspręsti kaip įmanoma operatyviau, siekiant išvengti didesnių transporto priemonių spūsčių susidarymo. Taigi, jei jūs patenkate į autoįvykį, kurio metu jūsų transporto priemonė yra sumaitojama arba autoįvykio metu yra pažeidžiama svarbi automobilio dalis, dėl kurios automobilio nebėra galimybės tinkamai ir saugiai eksploatuoti, gali praversti techninė pagalba kelyje. Žinoma, ne kiekvienas vairuotojas su savimi visuomet turi techninės pagalbos paslaugų teikėjų kontaktus, todėl jei jūs taip pat autoįvykio metu nežinote, į ką galėtumėte kreiptis pagalbos, galite pasinaudoti internetine paieškos sistema. Įsivaizduokime, kad autoįvykis įvyko Kauno mieste. Tokiu atveju į internetinę paiešką galite įvesti atitinkamą tikslinę raktinę frazę, pvz., „Technine pagalba kelyje Kaunas“, „Tralas Kaunas“, „Traliukas Kaune“ ar kt. Tai padės jums kur …Skaityti daugiau.
 • Pagalba kelyje – Kaunas

  Techninė pagalba kelyje Kaune, tai viena iš mūsų teikiamų paslaugų vairuotojams. Mūsų pareigą suteikti vairuotojams pagalbą, kai dėl bet kokios priežasties sugedo Jūsų transporto priemonė, ar įvyko nemalonus auto įvykis. Automobilio gedimas galėjo nutikti ir dėl Jūsų klaidos, kurią padarėte, pavyzdžiui, išlipote iš automobilio, nukeliavote į parduotuvę ir palikote įjungtas šviesas, o įjungti žibintai išeikvojo automobilio akumuliatorių. Arba galėjo įvykti ir tai, kas visiškai nepriklauso nuo Jūsų. Pvz.: prakiuro padanga, pataikėte į didelę duobę ir stipriai pažeidėte važiuoklę, sustreikavo greičių dėžė ir pan. Ko tik nepasitaiko kelyje. Nepriklausomai nuo to, kas sukėlė problemą kelyje, ir jei tai nutiko Kaune, techninė pagalba kelyje – vienas iš galimų sprendimų rasti išeitį iš nemalonios situacijos kelyje. Jei Jums reikalinga ne tik pagalba kelyje Kaune, bet ir autoserviso paslaugos – „Turbo Tralas“ čia taip pat gali padėti. Mes bendradarbiaujame tik su patikimais ir sąžininkais automobilių meistrais. Automobilį iš nelaimės vietos galime pristatyti tiesiai į autoservisą, kur bus pašalintas Jūsų kelionę sugadinęs automobilio gedimas.Skaityti daugiau.
 • Ką reikia žinoti apie tech. pagalbą kelyje

  Galite pagalvoti, kad jums to nepripreiks, nes esate įsitikinę, jog tinkamai prižiūrite savo automobilį, tačiau pagalba kelyje naudojasi net ir apynaujų automobilių savininkai. Ir pagalba kelyje jiems reikalinga nebūtinai dėl to, kad sugedo automobilis, o dažnai automobilį reikia tiesiog pervežti iš vienos vietos į kitą. Pvz. automobilis neturi techninės apžiūros arba lietuviškos registracijos. Tokiu atveju vairuotojams dažnai pagelbėja mūsų traliukas Kaune. Nevisada galime numatyti tokius reiškinius kaip netikėtas akumuliatoriaus išsikrovimas, perkaitęs variklis, trūkęs dirželis, ar stiprus važiuoklės gedimas pataikius į duobę kelyje. Tokiu atveju Jus galite pasinaudoti technine pagalba kelyje Kaune, arba tiesiog laukti kol įvyks mažas stebūklas 🙂 Tačiau ne kiekvienas tralas Kaune Jums sugebės padėti. Jei vairuojate visureigį ar miniveną ir jam išlūžo ratas, tai tokiam automobiliui pagalbą galės suteikti tik traliukas su platforma, nes paprastas, pigus ir senas tralas Kaune tokio automobilio užsikrauti nesugebės. Tam reikalinga ne tik gera platformą, bet ir galinga gervė. Todėl pigiausias tralas Kaune – dažnai ir blogiausias traliukas Kaune 😀 Dar vienas svarbus dalykas į kurį turėtumėte atkrepti dėmesį, kai į paiešką vedate „techninė pagalba kelyje Kaune“ ir gaunate pasiūlymus iš kitų traliukų Kaune, tai ar jie tikrai sugebės paimti ne tik Jūsų automobilį, bet Jus ir Jūsų keleivius. O, kad bent …Skaityti daugiau.
 • Kiek kainuoja techninė pagalba kelyje?

  Nutikus eismo įvykiui ar sugedus automobiliui, galima pasinaudoti technine pagalba kelyje. Ją teikiantys specialistai atskleidžia, kokiais atvejais dažniausiai yra kviečiami ir kiek už techninę pagalbą kelyje galima tikėtis sumokėti skirtingais atvejais. Atskleidė, kokių prašymų sulaukia techninės pagalbos kelyje darbuotojai teigia, kad techninės pagalbos darbuotojų kasdienybė – padėti vairuotojams nuvežant juos iš taško A į tašką B eismo įvykio ar transporto priemonės gedimo atvejais. Ypač tokių prašymų padaugėja vasaros metu. Techninės pagalbos kelyje prireikia sugedus automobiliui, sprogus padangai, pasibaigus kurui, įvykus autoįvykiui ar tiesiog nusipirkus naują automobilį, kuris neturi valstybinių numerių. Paslaugų kainos priklauso nuo nuvažiuotų kilometrų ir suteiktos pagalbos. Vadovas pateikia keletą pavyzdžių, kaip atrodo techninės pagalbos kelyje darbuotojų kasdienybė ir su kokiomis užduotimis tenka susidurti.„Pavyzdžiui, autostradoje ties Šilale iš Vilniaus grįžtančiam piliečiui į kelią išbėgo briedis. Teko parvežti sulamdytą automobilį bei jo vairuotoją. Kitas atvejis – 6 asmenų kompanija išvyko slidinėti į Austriją, tačiau, likus 70 km iki Austrijos sienos, Vokietijoje, sugedo jų vairuojamas automobilis. Jie nenusiminė, paslidinėjo, pasibuvo. Savaitę laiko bandė remontuoti automobilį servise, bet paaiškėjus, kad sugedo variklis, išsikvietė techninę pagalbą“, – teigia jis. Komandai neretai prireikia įveikti didelius atstumus. Pavyzdžiui, kartą automobiliui sugedus Suomijoje ten dirbantiems lietuviams teko parvežti automobilį į Lietuvą, nes transportuoti ir Lietuvos …Skaityti daugiau.